Divi 1.0 - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
bg: Запазите промените

en: Re-Authorize
bg: Преупълномощават

en: Newsletter Settings
bg: Настройки Бюлетин

en: MailChimp API Key:
bg: MailChimp API код:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
bg: Въведете ключова MailChimp API. Можете да създадете ключ API

en: here
bg: тук

en: Regenerate MailChimp Lists
bg: Повторно генериране на MailChimp списъци

en: AWeber code:
bg: Aweber код:

en: Generate authorization code
bg: Генериране на код за достъп

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
bg:  след това поставете в кода за разрешение и щракнете върху бутон разреши

en: Authorize AWeber
bg: Упълномощаване на Aweber

en: Regenerate AWeber Lists
bg: Повторно генериране Aweber списъци

en: You don't have sufficient permissions to access this page
bg: Вие нямате достатъчно права за достъп до тази страница

en: Save Settings
bg: Запазване на настройките

en: Divi Builder Options
bg: Divi Builder Опции

en: Plugin Options
bg: Plugin Опции

en: Authorize
bg: Упълномощаване

en: AWeber successfully authorized
bg: Aweber успешно разрешени

en: please paste valid authorization code
bg: моля, поставете валиден код разрешение

en: Authorization failed:
bg: Упълномощаването не бе успешно:

en: Error: Please make sure %1$s
bg: Грешка: Моля, уверете се, че %1$s

en: MailChimp API key is correct
bg: MailChimp ключова API е вярна

en: AWeber is authorized
bg: Aweber е разрешен

en: Lists have been successfully regenerated
bg: Списъци са били успешно регенерирани

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
bg: Кодът за разрешение е невалиден. Опитайте се да го генерирате повторни и поставете новия код.

en: AWeberAPIException.
bg: Aweber API Изключение.

en: Type
bg: Тип

en: Message
bg: Съобщение

en: Documentation
bg: Документация

en: &laquo; Older Entries
bg: &laquo; По-стари записи

en: Next Entries &raquo;
bg: Следващи записи &raquo;

en: No Results Found
bg: Няма намерени резултати

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
bg: Страницата, която търсите, не може да бъде намерена. Опитайте прецизиране на търсенето или използвайте навигацията по-горе, за да намерите публикацията.
