Divi 2.4.6.2 CZ - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Re-Authorize
cs: Re autorizaci

en: Newsletter Settings
cs: Newsletter Nastavení

en: MailChimp API Key:
cs: MailChimp API Klíč:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
cs: Zadejte své MailChimp klíč API. Můžete vytvořit API klíč

en: here
cs: zde

en: Regenerate MailChimp Lists
cs: Znovu vytvořit seznamy MailChimp

en: AWeber code:
cs: AWeber kód:

en: Generate authorization code
cs: Vytvořit autorizační kód

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
cs:  vložte do autorizačním kódem a klikněte na tlačítko povolit

en: Authorize AWeber
cs: Autorizace AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
cs: Regeneruje AWeber Seznamy

en: You don't have sufficient permissions to access this page
cs: Nemáte dostatečná oprávnění k přístupu na tuto stránku

en: Save Settings
cs: uložit nastavení

en: Divi Builder Options
cs: Divi Možnosti Builder

en: Plugin Options
cs: plugin Volby

en: Authorize
cs: povolit

en: AWeber successfully authorized
cs: AWeber úspěšně autorizována

en: please paste valid authorization code
cs: vložte prosím platný autorizační kód

en: Authorization failed:
cs: Autorizace se nezdařila:

en: Error: Please make sure %1$s
cs: Chyba: Prosím, ujistěte se, že %1$s

en: MailChimp API key is correct
cs: MailChimp API klíč je správný

en: AWeber is authorized
cs: Aweber je oprávněn

en: Lists have been successfully regenerated
cs: Seznamy byly úspěšně regenerovat

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
cs: Autorizační kód je neplatný. Zkuste ho vygenerovat znovu a zadejte kód nový.

en: AWeberAPIException.
cs: AWeber API Výjimka.

en: Type
cs: Typ

en: Message
cs: Zpráva

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: &laquo; Older Entries
cs: &laquo; Starší příspěvky

en: Next Entries &raquo;
cs: Další příspěvky &raquo;

en: No Results Found
cs: 404 - stránka neexistuje

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
cs: Omlouváme se, stránka neexistuje.
