Divi 1.0 - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Re-Authorize
da: Re-Godkend

en: Newsletter Settings
da: Nyhedsbrev Indstillinger

en: MailChimp API Key:
da: MailChimp API Nøgle:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
da: Indtast din MailChimp API-nøgle. Du kan oprette en API nøgle

en: here
da: her

en: Regenerate MailChimp Lists
da: Gendan MailChimp lister

en: AWeber code:
da: AWeber kode:

en: Generate authorization code
da: Generer autorisationskode

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
da:  derefter indsætte i tilladelsen koden, og klik godkende knappen

en: Authorize AWeber
da: Godkend AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
da: Regenerere AWeber Lister

en: You don't have sufficient permissions to access this page
da: Du har ikke tilstrækkelige tilladelser til at få adgang til denne side

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Plugin Options
da: Plugin Indstillinger

en: Authorize
da: Godkend

en: AWeber successfully authorized
da: AWeber held autoriseret

en: please paste valid authorization code
da: skal du indsætte gyldig tilladelse kode

en: Authorization failed:
da: Autorisation mislykkedes:

en: Error: Please make sure %1$s
da: Fejl: Sørg %1$s

en: MailChimp API key is correct
da: MailChimp API-nøgle er korrekt

en: AWeber is authorized
da: AWeber er autoriseret

en: Lists have been successfully regenerated
da: Lister med succes er blevet regenereret

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
da: Autoriseringskode er ugyldig. Prøv at regenerere den og indsætte den nye kode.

en: AWeberAPIException.
da: AWeber API Undtagelse.

en: Message
da: Besked

en: Documentation
da: Dokumentering

en: &laquo; Older Entries
da: &laquo; Gamle poster

en: Next Entries &raquo;
da: Næste poster &raquo;

en: No Results Found
da: Ingen resultater fundet

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
da: Siden du anmodede om kunne ikke findes. Prøv at præciser din søgning, eller brug navigationen ovenfor til at lokalisere indlægget.
