Divi 1.0 - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
el: Αποθήκευσε τις αλλαγές

en: Re-Authorize
el: Re-εγκρίνει

en: Newsletter Settings
el: Ρυθμίσεις Ενημερωτικό Δελτίο

en: MailChimp API Key:
el: MailChimp Κλειδί API:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
el: Εισάγετε MailChimp κλειδί API σας. Μπορείτε να δημιουργήσετε ένα κλειδί API

en: here
el: εδώ

en: Regenerate MailChimp Lists
el: Ανανέωση λιστών MailChimp

en: AWeber code:
el: AWeber Κωδικός:

en: Generate authorization code
el: Δημιουργία κώδικα εξουσιοδότησης

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
el:  στη συνέχεια, επικολλήστε τον κωδικό εξουσιοδότησης και κάντε κλικ στο κουμπί εξουσιοδοτήσει

en: Authorize AWeber
el: Εξουσιοδότηση AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
el: Αναδημιουργία Λίστες AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
el: Δεν έχετε επαρκή δικαιώματα για να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτήν τη σελίδα

en: Save Settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Divi Builder Options
el: Divi Επιλογές Builder

en: Plugin Options
el: plugin Επιλογές

en: Authorize
el: Εξουσιοδότηση

en: AWeber successfully authorized
el: AWeber εξουσιοδοτημένο επιτυχώς

en: please paste valid authorization code
el: επικολλήστε έγκυρο κωδικό άδειας

en: Authorization failed:
el: Η εξουσιοδότηση απέτυχε:

en: Error: Please make sure %1$s
el: Σφάλμα: Παρακαλώ βεβαιωθείτε %1$s

en: MailChimp API key is correct
el: MailChimp κλειδί API είναι σωστή

en: AWeber is authorized
el: AWeber επιτρέπεται

en: Lists have been successfully regenerated
el: Οι κατάλογοι έχουν αναγεννηθεί με επιτυχία

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
el: Ο κωδικός εξουσιοδότησης δεν είναι έγκυρος. Προσπαθήστε να τον δημιουργήσετε πάλι και να εισάγετε το νέο κωδικό.

en: AWeberAPIException.
el: AWeber API Εξαίρεση.

en: Type
el: Τύπος

en: Message
el: Μήνυμα

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: &laquo; Older Entries
el: &laquo; Παλαιότερες καταχωρήσεις

en: Next Entries &raquo;
el: Επόμενες καταχωρήσεις &raquo;

en: No Results Found
el: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
el: Η σελίδα που ζητήσατε δε βρέθηκε. Προσπαθήστε να βελτιώσετε την αναζήτησή σας, ή χρησιμοποιήστε το μενού από πάνω για να εντοπίσετε την ανάρτηση.
