Divi 1.0 - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Re-Authorize
fi: Re valtuuttaa

en: Newsletter Settings
fi: Uutiskirje Asetukset

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
fi: Anna MailChimp API avain. Voit luoda sovellusliittymäavain

en: here
fi: täällä

en: Regenerate MailChimp Lists
fi: Uudista MailChimp Listoja

en: AWeber code:
fi: AWeber koodi:

en: Generate authorization code
fi: Luo vahvistuskoodin

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
fi:  sitten liitä käyttöoikeuskoodi ja valitse valtuuttaa painiketta

en: Authorize AWeber
fi: Valtuuta AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
fi: Regeneroi AWeber Listat

en: You don't have sufficient permissions to access this page
fi: Sinulla ei ole riittäviä oikeuksia käyttää tätä sivua

en: Save Settings
fi: Tallenna asetukset

en: Divi Builder Options
fi: Divi Builder Valinnat

en: Plugin Options
fi: plugin Valinnat

en: Authorize
fi: valtuuttaa

en: AWeber successfully authorized
fi: AWeber onnistuneesti lupa

en: please paste valid authorization code
fi: ota liitä voimassa olevaa valtuutusta koodi

en: Authorization failed:
fi: Valtuutus epäonnistui:

en: Error: Please make sure %1$s
fi: Virhe: Varmista %1$s

en: MailChimp API key is correct
fi: MailChimp API avain on oikea

en: AWeber is authorized
fi: AWeber on sallittua

en: Lists have been successfully regenerated
fi: Listat on onnistuneesti regeneroitu

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
fi: Valtuutuskoodi on väärä. Yritä luoda uusi, ja kopioida sen koodi.

en: AWeberAPIException.
fi: AWeber API Poikkeus.

en: Type
fi: Tyyppi

en: Message
fi: Sähköpostiviesti

en: Documentation
fi: Dokumentointi

en: &laquo; Older Entries
fi: &laquo; Vanhemmat merkinnät

en: Next Entries &raquo;
fi: Seuraavat merkinnät &raquo;

en: No Results Found
fi: Ei tuloksia

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
fi: Hakemaasi sivua ei löytynyt. Yritä muuttaa hakuasi, tai käytä yläpuolella olevaa navigointia löytääksesi kirjoituksen.
