Divi 1.0 - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Re-Authorize
he: לאשר מחדש את

en: Newsletter Settings
he: הגדרות עלון

en: MailChimp API Key:
he: מפתח API MailChimp:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
he: הזן את מפתח ה- API שלך MailChimp. אתה יכול ליצור מפתח API

en: here
he: כאן

en: Regenerate MailChimp Lists
he: צרו מחדש רשימות MailChimp

en: AWeber code:
he: קוד AWeber:

en: Generate authorization code
he: ליצור קוד אישור

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
he:  לאחר מכן להדביק את קוד האישור ולחץ על כפתור לאשר

en: Authorize AWeber
he: לאשר AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
he: להתחדש רשימות AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Divi Builder Options
he: אפשרויות בונה Divi

en: Plugin Options
he: אפשרויות תוסף

en: Authorize
he: להסמיך

en: AWeber successfully authorized
he: ‏AWeber מורשה בהצלחה

en: please paste valid authorization code
he: אנא הדבק את קוד אישור בתוקף

en: Authorization failed:
he: ההרשאה נכשלה:

en: Error: Please make sure %1$s
he: שגיאה: אנא ודא %1$s

en: MailChimp API key is correct
he: מפתח API MailChimp הוא נכון

en: AWeber is authorized
he: ‏AWeber מוסמך

en: Lists have been successfully regenerated
he: רשימות כבר מחדש בהצלחה

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
he: קוד זיהוי לא תקין. ניסו ליצור ולהדביק קוד חדש.

en: AWeberAPIException.
he: חריג API AWeber.

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: Documentation
he: מסמוך

en: &laquo; Older Entries
he: ‏‪&‬laquo‪;‬ רשומות ישנות

en: Next Entries &raquo;
he: הרשומות הבאות ‪&‬r‪aquo;‬

en: No Results Found
he: לא נמצאו תוצאות

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
he: העמוד שביקשתם לא נמצא. נסו להגדיר טוב יותר את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי למצוא את הפוסט המבוקש.
