Divi 1.0 - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
ms: Simpan perubahan

en: Re-Authorize
ms: Semula disebabkan oleh tiada

en: Newsletter Settings
ms: Tetapan surat berita

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
ms: Masukkan kunci API MailChimp anda. Anda boleh membuat kunci api

en: here
ms: di sini

en: Regenerate MailChimp Lists
ms: Hasil Semula Senarai MailChimp

en: AWeber code:
ms: Kod AWeber:

en: Generate authorization code
ms: Menjana kod pengesahan

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
ms:  kemudian paste kod pengesahan dan klik butang kuasa

en: Authorize AWeber
ms: oleh tiada AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
ms: Menjana semula Senarai AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
ms: Anda tidak mempunyai keizinan yang cukup untuk mengakses halaman ini

en: Save Settings
ms: Simpan Tetapan

en: Divi Builder Options
ms: Divi Builder Pilihan

en: Plugin Options
ms: Pilihan plugin

en: Authorize
ms: oleh tiada

en: AWeber successfully authorized
ms: AWeber berjaya diberi kuasa

en: please paste valid authorization code
ms: sila paste kod kebenaran sah

en: Authorization failed:
ms: Kebenaran gagal:

en: Error: Please make sure %1$s
ms: Ralat: Sila pastikan %1$s

en: MailChimp API key is correct
ms: Kunci API MailChimp adalah betul

en: AWeber is authorized
ms: AWeber diberi kuasa

en: Lists have been successfully regenerated
ms: Senarai telah berjaya dibangunkan semula

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
ms: Kod pengesahan tidak sah. Cuba buat semula dan tampalkan kod baharu.

en: AWeberAPIException.
ms: AWeber Pengecualian API.

en: Type
ms: Jenis

en: Message
ms: Mesej

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: &laquo; Older Entries
ms: &laquo; Catatan Terdahulu

en: Next Entries &raquo;
ms: Catatan Seterusnya &raquo;

en: No Results Found
ms: Tiada Hasil Ditemui

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
ms: Halaman yang anda minta tidak ditemui. Cuba khususkan carian anda atau gunakan navigasi di atas untuk menjejaki paparan anda.
