Divi 1.0 - en to nb translation catalogue (31 entries)

en: Save Changes
nb: Lagre endringer

en: Re-Authorize
nb: Re godkjenne

en: Newsletter Settings
nb: Nyhetsbrev Innstillinger

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
nb: Skriv inn ditt MailChimp API-nøkkel. Du kan lage en API-nøkkel

en: here
nb: her

en: Regenerate MailChimp Lists
nb: Regenerer MailChimp lister

en: AWeber code:
nb: AWeber kode:

en: Generate authorization code
nb: Generere autorisasjonskode

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
nb:  deretter lime inn autorisasjonskoden og klikk autorisere knappen

en: Authorize AWeber
nb: autorisere AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
nb: Regenerere Aweber Lister

en: You don't have sufficient permissions to access this page
nb: Du har ikke tilstrekkelige tillatelser til å få tilgang til denne siden

en: Save Settings
nb: Lagre innstillinger

en: Divi Builder Options
nb: Divi Builder Alternativer

en: Plugin Options
nb: plugin alternativer

en: Authorize
nb: autorisere

en: AWeber successfully authorized
nb: AWeber hell autorisert

en: please paste valid authorization code
nb: limer du inn gyldig autorisasjonskode

en: Authorization failed:
nb: Godkjenning mislyktes:

en: Error: Please make sure %1$s
nb: Feil: Vennligst sørg %1$s

en: MailChimp API key is correct
nb: MailChimp API-nøkkel er riktig

en: AWeber is authorized
nb: AWeber er autorisert

en: Lists have been successfully regenerated
nb: Lister har blitt regenerert

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
nb: Autorisasjonskode er ugyldig. Prøv å regenerere den og lim inn den nye koden.

en: AWeberAPIException.
nb: AWeber API unntak.

en: Message
nb: Melding

en: Documentation
nb: Dokumentering

en: &laquo; Older Entries
nb: &laquo; Gamle innganger

en: Next Entries &raquo;
nb: Nye innganger &raquo;

en: No Results Found
nb: Ingen resultater funnet

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nb: Siden du forespurte kunne ikke bli funnet. Prøv å omformuler søket ditt, eller bruk navigasjonen over for å finne innlegget.
