Divi 1.0 - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Re-Authorize
nl: Re-autorisatie

en: Newsletter Settings
nl: nieuwsbrief Instellingen

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
nl: Voer uw MailChimp API-sleutel. U kunt een API sleutel te maken

en: here
nl: hier

en: Regenerate MailChimp Lists
nl: Regenereer MailChimp Lijsten

en: Generate authorization code
nl: Genereren vergunning code

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
nl:  plak in de vergunning in en klik op de knop toestaan

en: Authorize AWeber
nl: machtigen AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
nl: Regenereren AWeber Lijsten

en: You don't have sufficient permissions to access this page
nl: Je hoeft niet voldoende rechten om deze pagina

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Divi Builder Options
nl: Divi Builder Opties

en: Plugin Options
nl: plugin Opties

en: Authorize
nl: machtigen

en: AWeber successfully authorized
nl: AWeber succes geautoriseerde

en: please paste valid authorization code
nl: Neem plak geldige machtiging code

en: Authorization failed:
nl: Autorisatie mislukt:

en: Error: Please make sure %1$s
nl: Fout: Zorg ervoor dat %1$s

en: MailChimp API key is correct
nl: MailChimp API-sleutel correct is

en: AWeber is authorized
nl: AWeber is toegestaan

en: Lists have been successfully regenerated
nl: Lijsten zijn met succes geregenereerd

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
nl: Authorisatiecode is ongeldig. Probeer het te regenereren en in de nieuwe code te plakken.

en: AWeberAPIException.
nl: AWeber API Uitzondering.

en: Type
nl: Soort

en: Message
nl: Bericht

en: Documentation
nl: Documentatie

en: &laquo; Older Entries
nl: &laquo; Vorige Pagina

en: Next Entries &raquo;
nl: Volgende Pagina &raquo;

en: No Results Found
nl: Geen Resultaten Gevonden

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
nl: De pagina die u zocht kon niet gevonden worden. Probeer uw zoekopdracht te verfijnen of gebruik de bovenstaande navigatie om deze post te vinden.
