Divi 1.0 - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Re-Authorize
pl: Re-autoryzacji

en: Newsletter Settings
pl: Ustawienia Newsletter

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
pl: Wpisz swój klucz API MailChimp. Można utworzyć klucz API

en: here
pl: tutaj

en: Regenerate MailChimp Lists
pl: Odnów listy programu MailChimp

en: AWeber code:
pl: Kod AWeber:

en: Generate authorization code
pl: Wygenerować kod autoryzacji

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
pl:  a następnie wkleić w kod autoryzacji i kliknij przycisk autoryzacji

en: Authorize AWeber
pl: zezwolić AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
pl: Regenerują Listy AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
pl: Nie masz wystarczających uprawnień dostępu do tej strony

en: Save Settings
pl: Zapisać ustawienia

en: Divi Builder Options
pl: Divi Opcje Builder

en: Plugin Options
pl: plugin Opcje

en: Authorize
pl: autoryzować

en: AWeber successfully authorized
pl: AWeber powodzeniem upoważnione

en: please paste valid authorization code
pl: prosimy wkleić poprawny kod autoryzacji

en: Authorization failed:
pl: Autoryzacja nie powiodła się:

en: Error: Please make sure %1$s
pl: Błąd: Upewnij się, %1$s

en: MailChimp API key is correct
pl: MailChimp klucz API jest poprawna

en: AWeber is authorized
pl: AWeber jest upoważniony

en: Lists have been successfully regenerated
pl: Listy powodzeniem regenerowane

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
pl: Kod uwierzytelniający jest nieprawidłowy. Spróbuj wygenerować jeszcze jeden kod i wklej go.

en: AWeberAPIException.
pl: AWeber API wyjątek.

en: Type
pl: Rodzaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: Next Entries &raquo;
pl: Kolejne wpisy &raquo;

en: No Results Found
pl: Nie znaleziono żadnych wyników

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
pl: Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.
