Divi 1.0 - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
ro: Salvează modificările

en: Re-Authorize
ro: Re-autoriza

en: Newsletter Settings
ro: Newsletter Setări

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
ro: Introduceți cheia API MailChimp. Puteți crea o cheie API

en: here
ro: Aici

en: Regenerate MailChimp Lists
ro: Regenerează Liste MailChimp

en: AWeber code:
ro: Cod AWeber:

en: Generate authorization code
ro: Generarea cod de autorizare

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
ro:  apoi lipiți în codul de autorizare și faceți clic pe butonul autoriza

en: Authorize AWeber
ro: Autorizați AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
ro: Regenera Liste AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
ro: Nu aveți permisiuni suficiente pentru a accesa această pagină

en: Save Settings
ro: Salvează setările

en: Divi Builder Options
ro: Divi Opțiuni Builder

en: Plugin Options
ro: Opțiuni plugin

en: Authorize
ro: autoriza

en: AWeber successfully authorized
ro: AWeber autorizat cu succes

en: please paste valid authorization code
ro: Vă rugăm să inserați codul de autorizare valid

en: Authorization failed:
ro: Autorizarea nu a reușit:

en: Error: Please make sure %1$s
ro: Eroare: Vă rugăm să asigurați-vă că %1$s

en: MailChimp API key is correct
ro: MailChimp cheie API este corectă

en: AWeber is authorized
ro: AWeber este autorizat

en: Lists have been successfully regenerated
ro: Liste au fost regenerate cu succes

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
ro: Codul de autorizare este invalid. Încercați să-l regenerați și lipiți noul cod.

en: AWeberAPIException.
ro: AWeber API excepție.

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: Documentation
ro: Documentație

en: &laquo; Older Entries
ro: &laquo; Intrări Mai Vechi

en: Next Entries &raquo;
ro: Următoarele Intrări &raquo;

en: No Results Found
ro: Niciun Rezultat

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
ro: Pagina căutată nu a fost găsită. Încercați o căutare mai profundă sau folosiți navigarea de deasupra pentru localizarea postării.
