Divi 1.0 - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Re-Authorize
sk: Re autorizáciu

en: Newsletter Settings
sk: Newsletter Nastavenie

en: MailChimp API Key:
sk: MailChimp API Kľúč:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
sk: Zadajte svoje MailChimp kľúč API. Môžete vytvoriť API kľúč

en: here
sk: tu

en: Regenerate MailChimp Lists
sk: Obnoviť zoznamy MailChimp

en: AWeber code:
sk: AWeber kód:

en: Generate authorization code
sk: Vytvoriť autorizačný kód

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
sk:  vložte do autorizačným kódom a kliknite na tlačidlo povoliť

en: Authorize AWeber
sk: autorizácia AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
sk: Regeneruje AWeber Zoznamy

en: You don't have sufficient permissions to access this page
sk: Nemáte dostatočné oprávnenia k prístupu na túto stránku

en: Save Settings
sk: uložiť nastavenia

en: Divi Builder Options
sk: Divi Možnosti Builder

en: Plugin Options
sk: plugin Voľby

en: Authorize
sk: povoliť

en: AWeber successfully authorized
sk: AWeber úspešne autorizovaná

en: please paste valid authorization code
sk: Vložte prosím platný autorizačný kód

en: Authorization failed:
sk: Autorizácia zlyhala:

en: Error: Please make sure %1$s
sk: Chyba: Prosím, uistite sa, že %1$s

en: MailChimp API key is correct
sk: MailChimp API kľúč je správny

en: AWeber is authorized
sk: Aweber je oprávnený

en: Lists have been successfully regenerated
sk: Zoznamy boli úspešne regenerovať

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sk: Autorizačný kód je neplatný. Skúste ho obnovi a vloži nový kód.

en: AWeberAPIException.
sk: AWeber API Výnimka.

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: E-mailová správa

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: &laquo; Older Entries
sk: &laquo; Staršie záznamy

en: Next Entries &raquo;
sk: Ďalšie položky &raquo;

en: No Results Found
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sk: Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.
