Divi 1.0 - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
sr: Sačuvaj izmene

en: Re-Authorize
sr: Re - ovlastiti

en: Newsletter Settings
sr: Bilten Podešavanja

en: MailChimp API Key:
sr: MailChimp API ključ:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
sr: Unesite svoju MailChimp API ključ . Možete stvoriti API ključ

en: here
sr: ovde

en: Regenerate MailChimp Lists
sr: Ponovo generišite MailChimp liste

en: AWeber code:
sr: AVeber kod:

en: Generate authorization code
sr: Generate kod autorizaciju

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
sr:  zatim nalepite u kodu ovlašćenja i kliknite na dugme ovlastiti

en: Authorize AWeber
sr: Ovlastite AVeber

en: Regenerate AWeber Lists
sr: Zatražite AVeber Lists

en: You don't have sufficient permissions to access this page
sr: Nemate dovoljno ovlašćenja da pristupite ovoj stranici

en: Divi Builder Options
sr: Divi Builder Opcije

en: Plugin Options
sr: Plugin Opcije

en: Authorize
sr: ovlastiti

en: AWeber successfully authorized
sr: AVeber uspešno ovlašćeni

en: please paste valid authorization code
sr: nalepite važeći kod autorizaciju

en: Authorization failed:
sr: Odobravanje nije uspelo:

en: Error: Please make sure %1$s
sr: Greška: Uverite %1$s

en: MailChimp API key is correct
sr: MailChimp API ključ je u pravu

en: AWeber is authorized
sr: AVeber je ovlašćen

en: Lists have been successfully regenerated
sr: Liste su uspešno regeneriše

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sr: Kod za autorizaciju je nevažeći. Pokušajte da ga ponovo generišete i da nalepite  novi  kod.

en: AWeberAPIException.
sr: AVeber API izuzetak.

en: Type
sr: Tip

en: Message
sr: Poruka

en: Documentation
sr: Dokumentacija

en: &laquo; Older Entries
sr: &laquo; Stariji unosi

en: Next Entries &raquo;
sr: Sledeći unosi &raquo;

en: No Results Found
sr: Nema pronađenih rezultata

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sr: Stranica koju  ste tražili nije pronađena. Pokušajte da suzite pretragu, ili koristite navigaciju iznad kako biste pronašli objavu.
