Divi 1.0 - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Re-Authorize
sv: Förnyat mandat

en: Newsletter Settings
sv: Nyhetsinställningar

en: MailChimp API Key:
sv: MailChimp API-nyckel:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
sv: Ange din MailChimp API-nyckel. Du kan skapa en API-nyckel

en: here
sv: här

en: Regenerate MailChimp Lists
sv: Regenerera MailChimp listor

en: AWeber code:
sv: AWeber kod:

en: Generate authorization code
sv: Generera behörighetskod

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
sv:  sedan klistra in behörighetskoden och klicka tillåta knappen

en: Authorize AWeber
sv: auktorisera AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
sv: Regenerera AWeber Listor

en: You don't have sufficient permissions to access this page
sv: Du har inte tillräckliga rättigheter för att få tillgång till den här sidan

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Divi Builder Options
sv: Divi verktyget alternativ

en: Plugin Options
sv: plugin Val

en: Authorize
sv: auktorisera

en: AWeber successfully authorized
sv: AWeber framgångsrikt auktoriserad

en: please paste valid authorization code
sv: klistrar du in giltig behörighetskod

en: Authorization failed:
sv: Auktoriseringen misslyckades:

en: Error: Please make sure %1$s
sv: Fel: Se till att %1$s

en: MailChimp API key is correct
sv: MailChimp API-nyckel är korrekt

en: AWeber is authorized
sv: AWeber är godkänt

en: Lists have been successfully regenerated
sv: Listor har framgångsrikt regenere

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
sv: Behörighetskoden är ogiltig. Försök skapa den på nytt och klistra in den nya koden.

en: AWeberAPIException.
sv: AWeber API Undantag.

en: Type
sv: Typ

en: Message
sv: Meddelande

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: &laquo; Older Entries
sv: &laquo; Äldre inlägg

en: Next Entries &raquo;
sv: Nästa Inlägg &raquo;

en: No Results Found
sv: Inga resultat hittades

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
sv: Sidan du begärde kunde inte hittas. Försök förfina din sökning eller använd navigeringen ovan för att lokalisera inlägget.
