Divi 1.0 - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Re-Authorize
th: Re-อนุญาต

en: Newsletter Settings
th: การตั้งค่าจดหมายข่าว

en: MailChimp API Key:
th: MailChimp API สำคัญ:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
th: ปุ่ม Enter API ของคุณ MailChimp คุณสามารถสร้างคีย์ API

en: here
th: ที่นี่

en: Regenerate MailChimp Lists
th: สร้างรายการ MailChimp ใหม่

en: AWeber code:
th: AWeber รหัส:

en: Generate authorization code
th: สร้างรหัสอนุมัติ

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
th:  แล้ววางในรหัสการอนุมัติและคลิกที่ปุ่มอนุญาต

en: Authorize AWeber
th: อนุญาต AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
th: งอกรายการ AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
th: คุณไม่มีสิทธิ์เพียงพอในการเข้าถึงหน้านี้

en: Save Settings
th: บันทึกการตั้งค่า

en: Divi Builder Options
th: ตัวเลือก Divi สร้าง

en: Plugin Options
th: ตัวเลือกปลั๊กอิน

en: Authorize
th: อนุญาต

en: AWeber successfully authorized
th: AWeber ประสบความสำเร็จที่ได้รับอนุญาต

en: please paste valid authorization code
th: โปรดวางโค้ดอนุญาตที่ถูกต้อง

en: Authorization failed:
th: อนุมัติล้มเหลว:

en: Error: Please make sure %1$s
th: ข้อผิดพลาด: โปรดตรวจสอบว่า %1$s

en: MailChimp API key is correct
th: MailChimp สำคัญ API เป็นที่ถูกต้อง

en: AWeber is authorized
th: AWeber เป็นผู้มีอำนาจ

en: Lists have been successfully regenerated
th: รายการที่ได้รับการสร้างใหม่ที่ประสบความสำเร็จ

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
th: รหัสการยืนยันไม่ถูกต้อง พยายามสร้างใหม่อีกครั้งและแปะรหัสใหม่

en: AWeberAPIException.
th: AWeber ยกเว้น API

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: Documentation
th: เอกสาร

en: &laquo; Older Entries
th: &laquo; โพสต์ก่อนหน้า

en: Next Entries &raquo;
th: โพสต์ต่อไป &raquo;

en: No Results Found
th: ไม่พบผลลัพธ์

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
th: ไม่พบหน้าที่คุณค้นหา ลองปรับการค้นหาหรือใช้แผงควบคุมด้านบนเพื่อค้นหาโพสต์
