Divi 1.0 - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Re-Authorize
tr: Re-yetkilendirme

en: Newsletter Settings
tr: Bülten Ayarları

en: MailChimp API Key:
tr: MailChimp API Anahtarı:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
tr: Senin MailChimp API anahtarınızı girin. Bir API anahtarı oluşturabilirsiniz

en: here
tr: İşte

en: Regenerate MailChimp Lists
tr: MailChimp Listelerini Yeniden oluşturun

en: AWeber code:
tr: AWeber Kodu:

en: Generate authorization code
tr: Yetki kodu oluşturun

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
tr:  Daha sonra yetkilendirme kodu yapıştırın ve düğmeyi yetki tıklayın

en: Authorize AWeber
tr: AWeber yetkilendirme

en: Regenerate AWeber Lists
tr: AWeber Listeleri Yeniden Oluştur

en: You don't have sufficient permissions to access this page
tr: Bu sayfaya erişmek için yeterli izinlere sahip değilsiniz

en: Save Settings
tr: Ayarları kaydet

en: Divi Builder Options
tr: Divi Builder Seçenekleri

en: Plugin Options
tr: eklenti Seçenekleri

en: Authorize
tr: yetkilendirme

en: AWeber successfully authorized
tr: AWeber başarıyla yetkili

en: please paste valid authorization code
tr: Geçerli yetki kodu yapıştırın lütfen

en: Authorization failed:
tr: Yetkilendirme başarısız oldu:

en: Error: Please make sure %1$s
tr: Hata: Lütfen emin %1$s

en: MailChimp API key is correct
tr: MailChimp API anahtarının doğru olduğundan

en: AWeber is authorized
tr: AWeber yetkili

en: Lists have been successfully regenerated
tr: Listeler başarıyla rejenere edilmiş

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
tr: Yetki kodu geçersiz. Yeniden oluşturmayı deneyin ve yeni kodu yapıştırın.

en: AWeberAPIException.
tr: AWeber API İstisna.

en: Type
tr: Çeşit

en: Message
tr: Mesaj

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: &laquo; Older Entries
tr: &laquo; Eski Girişler

en: Next Entries &raquo;
tr: Sonraki Girişler &raquo;

en: No Results Found
tr: Sonuç Bulunamadı

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
tr: İstediğiniz sayfa bulunamadı. Aramanızı daraltmayı deneyin veya mesajın üzerindeki gezintiyi kullanın.
