Divi 1.0 - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Re-Authorize
uk: Переавторізоваться

en: Newsletter Settings
uk: налаштування бюлетень

en: MailChimp API Key:
uk: MailChimp ключ API:

en: Enter your MailChimp API key. You can create an api key
uk: Введіть ключ MailChimp API. Ви можете створити ключ апі

en: here
uk: тут

en: Regenerate MailChimp Lists
uk: Регенерувати MailChimp списки

en: AWeber code:
uk: AWeber код:

en: Generate authorization code
uk: Створення коду авторизації

en:  then paste in the authorization code and click authorize button
uk:  потім вставте в код авторизації і натисніть кнопку дозволити

en: Authorize AWeber
uk: Авторизація AWeber

en: Regenerate AWeber Lists
uk: Відновити списки AWeber

en: You don't have sufficient permissions to access this page
uk: Ви не маєте достатньо прав для доступу до цієї сторінки

en: Save Settings
uk: зберегти налаштування

en: Divi Builder Options
uk: Divi Опції Гід

en: Plugin Options
uk: плагін Опції

en: Authorize
uk: санкціонувати

en: AWeber successfully authorized
uk: AWeber успішно авторизований

en: please paste valid authorization code
uk: будь ласка, вставте дійсний код авторизації

en: Authorization failed:
uk: Авторизація не вдалася:

en: Error: Please make sure %1$s
uk: Помилка: Будь ласка, переконайтеся, що %1$s

en: MailChimp API key is correct
uk: Ключ MailChimp API є правильним

en: AWeber is authorized
uk: AWeber дозволяється

en: Lists have been successfully regenerated
uk: Списки були успішно регенерує

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
uk: Код авторизації невірний. Спробуйте регенерувати його та ввести новий код.

en: AWeberAPIException.
uk: AWeber API виняток.

en: Type
uk: Тип

en: Message
uk: Повідомлення

en: Documentation
uk: Документація

en: &laquo; Older Entries
uk: &laquo; Старі записи

en: Next Entries &raquo;
uk: Наступні записи &raquo;

en: No Results Found
uk: Не знайдено

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
uk: Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.
